Botanik Kır Bahçesi, Karapürçek'te Düğün Nişan Kına

tercih edilen isimdir.

Misyonumuz

Her şey Hayaller'inizdekinin Aynısı ! Müşterilerimizin en mutlu ve en özel günlerini esnek yapımız ve yaratıcı çözümlerimizle onları farklı kılan ürün ve hizmetler sunmaktır.

Vizyonunumuz

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede düğün ve davet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Neden Biz

İşini büyük tutkuyla yapan bir ekibin buluştuğu BOTANİK KIR BAHÇESİ, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Düğünden şirket organizasyonlarına dek büyük küçük tüm etkinliklerde ev sahibini bir "misafir" gibi rahat ettirmeyi hedeflemiştir.

0
0
0
0

Biz Kimiz?

Ankara’nın Botanik Kır Bahçesi toplam 2.000 m² alana sahip organizasyon ve etkinlik mekanı Botanik Kır Bahçesi tüm güzelliği ve doğasıyla hizmetinizde.

Hüseyingazi’de kır düğününden nişana , nikahtan iftar yemeklerine, şirket yemeklerinden kurumsal organizasyonlara 900 kişilik kapasitesiyle sizlere ev sahipliği yapabilecek bir mekan. Güvercinlerden tavşanlara, tavuklardan köpeklere mini hayvanat bahçesi ile görülmeye değer bir atmosfer. Her şeyin en güzelini hak eden sizlere bu özel mekanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için buradayız. En özel gününüzde size ayrıcalıklı bir dünya sunuyoruz.

Kır Bahçemizin bazı özellikleri şunlardır:

  • 2.000 m² alan,
  • Şehrin merkezinde misafirlere özlemi duyulan doğa içerisinde organizasyon yapma imkanı,
  • Düğünlere özel menüler,
  • Çocuklar için özel çocuk oyun parkı,
  • Hava muhalefetine karşı ( yağmur, güneş vs.) kapatılabilecek açılır kapanır tente sistemi,
style switcher